Warunkiem otrzymania dopłat bezpośrednich z Unii Europejskiej jest posiadanie konta bankowego. Wobec powyższego Bank Spółdzielczy w Tychach, jako Bank, który od początku swojego istnienia jest związany z rolnictwem i rolnikami, zaprasza do uruchamiania na wyjątkowo korzystnych warunkach rachunków bieżących umożliwiających korzystanie z dopłat bezpośrednich dla rolników. Rachunek bieżący dla rolników to m. in.:

  • 0 zł za wypłaty z sieci ponad 7316 bankomatów w całym kraju,
  • 0 zł za dostęp i użytkowanie Systemu Bankowości Internetowej eBankNet,
  • 0 zł za użytkowanie Systemu Bankowości Elektronicznej HomeNet,
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty Visa Business do konta,
  • 0 zł za możliwość korzystania z całodobowej wrzutni,
  • 0 zł za przelewy wewnętrzne, storna, obciążenia z tytułu odsetek, spłaty kredytów,
  • 1 zł za przelewy krajowe w PLN w formie elektronicznej na rachunki w innych bankach,
  • tylko 0,15% (min. 2,50 zł) za wpłaty gotówkowe na rachunek,
  • tylko 0,15% (min. 3,50 zł) za wypłaty gotówkowe z rachunku,
  • jedynie 5 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku.

Bankowość elektroniczna

Rachunki firmowe w Banku Spółdzielczym w Tychach to – poza wyjątkowo niskimi stawkami opłat i prowizji – również możliwość uzyskania swobodnego dostępu do rachunku, dzięki Systemom HomeNet lub eBankNet, które umożliwiają dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Karta płatnicza VISA Business

VISA Business to nowoczesna, międzynarodowa karta płatnicza umożliwiająca pobieranie gotówki bez prowizji z sieci ponad 4500 bankomatów w całej Polsce, bezprowizyjne płatności w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie oznaczonych znakiem VISA oraz wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą, oznaczonych emblematem VISA, VISA Electron lub PLUS.

Obrót dewizowy

Bank Spółdzielczy w Tychach umożliwia również swobodne dysponowanie środkami w obrocie dewizowym, poprzez udostępnienie przelewów międzynarodowych oraz rachunków walutowych. Przelewy międzynarodowe funkcjonują w oparciu o operacje polecenia wypłaty w obrocie dewizowym, co oznacza, że nasi Klienci mogą dokonywać dowolnych dyspozycji przelewu krajowych, lub zagranicznych środków płatniczych, na rzecz odbiorców w Polsce, lub poza granicami kraju.

Rachunki dewizowe

Bank Spółdzielczy w Tychach umożliwia zakładanie i prowadzenie rachunki walutowych w euro, dolarach amerykańskich, funtach szwajcarskich oraz funtach brytyjskich.

Całodobowa wrzutnia

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość korzystania bez prowizji z całodobowej wrzutni, która znajduje się w Centrali Banku, w Tychach przy ulicy Damrota 41. Dzięki wrzutni Klient otrzymuje możliwość dostarczenia pieniędzy do Banku o każdej porze dnia i nocy oraz każdego dnia tygodnia. W przypadku dostarczenia pieniędzy w dniach wolnych od pracy (soboty, niedziele, święta), Bank nie pobiera prowizji od obrotów bieżących na rachunku Klienta dla transakcji dokonywanych w dniu następnym.

Godziny realizacji rozliczeń międzybankowych Elixir

Szczegółowe informacje na temat sesji Elixir znajdują się tutaj

Masz pytania, potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version