Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 1100 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji.

Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem serwisu otrzymujesz gotówkę, byś mógł cieszyć się zakupami każdego dnia.

Wystarczy, że zalogujesz się na portalu, wybierzesz sklep, dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów, a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie.

Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne!

 

 

 

Jak to działa?
Zobacz jak prosto i bezpiecznie możesz zacząć oszczędzać z Programem Planet Plus!

1. Zarejestruj się 

Zarejestruj się, aby korzystać z serwisu i oszczędzać robiąc zakupy w sklepach internetowych. Założenie konta zajmie jedynie kilka sekund i jest darmowe, a jednocześnie pozwoli Ci oszczędzać Cashback. Kliknij przycisk „Załóż konto” i wypełnij krótki formularz rejestracyjny lub zarejestruj się bezpośrednio przez Facebooka.

2. Wyszukaj sklep

Najedź kursorem myszki na zakładkę „Sklepy” widoczną na głównym pasku menu i przeglądaj sklepy w interesującej Cię kategorii. Przy opisie poszczególnych sklepów znajdziesz informacje o wysokości Cashback’u przysługującego przy zakupach.

3. Rób zakupy

Wybierz sklep który Cię interesuje, klikając na jego ikonkę – zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego sklepu. Teraz możesz robić zakupy uprawniające Cię do otrzymania zwrotu części pieniędzy. Po dokonanych zakupach, zaoszczędzone przez Ciebie pieniądze (Cashback), pojawią się automatycznie na Twoim koncie Cashback widocznym na portalu planetplus.com.

Nie zapomnij sprawdzić, czy wybrany sklep oferuje dodatkowe promocje, wyprzedaże czy rabaty lub zniżki, dzięki którym możesz zyskać jeszcze więcej oszczędności!

4. Zyskuj

 

 

Po zakupach otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy – to właśnie jest Cashback, forma rabatu, który otrzymujesz po transakcji. Cashback o statusie „Oczekiwany”, pojawi się na Twoim koncie Cashback do 24 godz. po zakończeniu transakcji. Możesz na bieżąco obserwować swoje transakcje widoczne w zakładce „Moje konto Cashback”. Znajdziesz tam listę wszystkich Twoich transakcji wraz z sumą Twoich oszczędności Cashback.

5. Wypłacaj

Wypłacaj Cashback o statusie „Zatwierdzony” na swoje konto bankowe. Wypłata Cashback jest możliwa, gdy uzbierasz przynajmniej 20 zł i jest bezpłatna! Kliknij przycisk „Wypłać środki” (w zakładce „Moje konto Cashback”) i wprowadź dane rachunku bankowego, na które chcesz otrzymać środki, a następnie kliknij przycisk „Potwierdź wypłatę”, aby zatwierdzić przelew.

Wypłata Twoich oszczędności zostanie zrealizowana w środę w następnym tygodniu po zleceniu wypłaty.

 

Na co zwracać uwagę podczas zakupów?

 

  1. Pamiętaj, aby wyłączyć obce wtyczki, ponieważ mogą one utrudniać zapisanie się transakcji na Twoim koncie.
  2. Uwaga! Ciasteczka kradną cashback! Zawsze przed zakupami czyść pliki cookies, żeby transakcja przypisała się do nas.
  3. Nie przerywaj ścieżki zakupowej, bo transakcja się nie naliczy! Rób zakupy w jednej sesji i nie otwieraj nowych kart.

    W końcu to Twoja kasa, więc warto pamiętać o tych drobnych, ale za to jak znaczących krokach.

 

Najczęściej zadawane pytania

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version