Konto Oszczędnościowe Skarbonka

Masz pieniądze, które możesz zainwestować, ale chcesz mieć do nich stały dostęp? Fundusze Inwestycyjne i inwestycje giełdowe wydają Ci się zbyt ryzykowne? A może po prostu chcesz co jakiś czas odkładać pewną kwotę na przyszłość dla siebie, albo kogoś bliskiego i jednocześnie zarabiać?

Jeśli tak – mamy coś dla Ciebie!

Konto Oszczędnościowe Skarbonka – to prawdziwa skarbonka, która dodatkowo zarabia dla Ciebie! A kiedy potrzebujesz pieniędzy – nie musisz jej rozbijać, jak porcelanowej świnki. Z naszą Skarbonką możesz wpłacać i wypłacać kiedy chcesz i ile chcesz. I to bez utraty odsetek!

Nominalne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Skarbonka jest uzależnione od wysokości salda na rachunku i wynosi:

  • 0,01% w skali roku (saldo do 50 tys. zł)
  • 0,03% w skali roku (saldo powyżej 50 tys. zł do 100 tys. zł)
  • 0,05% w skali roku (saldo powyżej 100 tys. zł)

Założenie Skarbonki jest bezpłatne. Prowadzenie Skarbonki również nic nie kosztuje.

Pierwsza wypłata z rachunku w miesiącu kalendarzowym jest bezpłatna. Każda kolejna wypłata w miesiącu kalendarzowym wiąże się z prowizją 0,10% kwoty wypłaty, nie mniej, niż 6,00 zł. Oprocentowanie Skarbonki jest zmienne, a kapitalizacja miesięczna.

Aby korzystać ze Skarbonki nie musisz mieć Konta Osobistego w naszym Banku. Ale jeśli założysz Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Tychach – wpłaty, wypłaty oraz przelewy wewnętrzne ze Skarbonki będą jeszcze szybsze i jeszcze wygodniejsze. Pomyśl o tym, bo nasze Konto Osobiste zadziwi Cię możliwościami i ceną. Nie wierzysz? Sprawdź.

Szczegóły oferty w placówkach Banku.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version