Tani Kredyt to kredyt na dowolny cel, który możesz otrzymać łatwo i szybko z okresem spłaty wynoszącym nawet 8 lat!

Oprocentowanie już od 4,99% w skali roku, a maksymalna kwota kredytu to aż 99 000 zł!

Formalności związane z uruchomieniem Taniego Kredytu zostały ograniczone do minimum – istnieje możliwość uzyskania promocyjnego kredytu bez poręczycieli i zaświadczen o zarobkach!

Od teraz Tani Kredyt jest jeszcze łatwiej dostępny! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, minimalny wymagany dochód został obniżony do 800 zł netto.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na Tani Kredyt, masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie dla Kredytobiorcy.

A jeżeli spłacasz kilka kredytów/pożyczek jednocześnie i chciałbyś znaleźć prostsze rozwiązanie, zamień je w jeden kredyt! Dajemy Ci możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków!

Szczegóły w placówkach Banku.

 

Tabela oprocentowania

RRSO wynosi 16,32% w skali roku i zostało wyliczone przy następujących założeniach: oprocentowanie w wysokości 5,99% w skali roku, całkowita kwota kredytu w wysokości 13 100 PLN, umowa zawarta w dniu 23.10.2017 r. na okres 24 miesięcznych rat,  oprocentowanie zmienne, spłaty równe, płatne ostatniego dnia każdego miesiąca, wysokość raty 580,45 PLN. Całkowity koszt kredytu wynosi 1 992,68 PLN, na który składają się: odsetki w wysokości 830,68 PLN, prowizja za udzielenie kredytu 655 PLN, opłata za rozpatrzenie wniosku 20 PLN, prowizja za prowadzenie rachunku za cały okres kredytowania 72 PLN oraz koszt ubezpieczenia w całym okresie kredytowania 415 PLN. Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 15 092,68 zł PLN.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version