Tani Kredyt to kredyt na dowolny cel, który możesz otrzymać łatwo i szybko z okresem spłaty wynoszącym nawet 8 lat!

Oprocentowanie już od 7,99% w skali roku, a maksymalna kwota kredytu to aż 99 000 zł!

Formalności związane z uruchomieniem Taniego Kredytu zostały ograniczone do minimum – istnieje możliwość uzyskania promocyjnego kredytu bez poręczycieli i zaświadczeń o zarobkach!

Od teraz Tani Kredyt jest jeszcze łatwiej dostępny! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, minimalny wymagany dochód został obniżony do 800 zł netto.

 

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na Tani Kredyt, masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie dla Kredytobiorcy – dzięki temu obniżymy Ci prowizję!

 

A jeżeli spłacasz kilka kredytów/pożyczek jednocześnie i chciałbyś znaleźć prostsze rozwiązanie, zamień je w jeden kredyt! Dajemy Ci możliwość konsolidacji zobowiązań z innych banków!

Szczegóły w placówkach Banku.

 

Tabela oprocentowania

RRSO wynosi 12,30% w skali roku i zostało wyliczone przy następujących założeniach: oprocentowanie w wysokości 9,49% w skali roku, całkowita kwota kredytu w wysokości 12 100 PLN, umowa zawarta w dniu 06.12.2021 r. na okres 38 miesięcy, oprocentowanie zmienne, spłaty równe, płatne do 5 dnia każdego miesiąca, wysokość raty 369,81 PLN, ostatnia rata – 369,80 PLN. Całkowity koszt kredytu wynosi 2 345,77 PLN, na który składają się: odsetki w wysokości 1 952,77 PLN, prowizja za udzielenie kredytu 363 PLN, prowizja za rozpatrzenie wniosku 30 PLN. Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę przy powyższych założeniach wynosi 14 445,77 PLN.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version