Kredyt odnawialny w Koncie Osobistym to najprostszy sposób na otrzymanie szybkiej i wygodnej pożyczki bez poręczycieli – otrzymujesz do dyspozycji pieniądze, które możesz wykorzystać na dowolny cel, bez konieczności miesięcznych spłat. Wystarczy założyć Konto Osobiste w Banku Spółdzielczym w Tychach!

  • minimalna kwota kredytu to 500 zł, a maksymalna kwota kredytu zależna jest od Twojej zdolności kredytowej i może wynosić do 6-krotności miesięcznych wpływów na rachunek!
  • wystarczą stałe wpływy na rachunek
  • korzystasz w dowolnym terminie
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • nie musisz być Klientem naszego Banku, aby otrzymać kredyt odnawialny w Koncie Osobistym

 

Tabela oprocentowania

RRSO wynosi 12,04% i zostało wyliczone przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (limitu) w ROR w wysokości 5 000 PLN, oprocentowanie zmienne w wysokości 7,20% w skali roku, umowa zawarta w dniu 21.01.2021 r. na okres kredytowania 12 miesięcy, limit w pełni wykorzystany przez cały okres kredytowania, odsetki płatne ostatniego dnia każdego miesiąca, jednorazowa spłata kapitału na koniec okresu kredytowania. Całkowity koszt kredytu wynosi 605 PLN, na który składają się: odsetki w wysokości 389 PLN, prowizja za udzielenie limitu w wysokości 150 PLN, opłata za prowadzenie rachunku w okresie kredytowania w wysokości 3 PLN miesięcznie, opłata za rozpatrzenie wniosku 30 PLN, zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Tabelą Opłat i Prowizji. Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 5 605 PLN.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version