Karta może być używana w kraju i za granicą i umożliwia

  • dokonanie zapłaty za towary i usługi poprzez elektroniczny terminal oraz na odległość, w formie zamówienia internetowego, telefonicznego lub pocztowego
  • dokonanie wypłat gotówki w bankomatach, oddziałach banków i innych uprawnionych jednostkach

Transakcje kartą mogą być realizowane w punktach akceptujących i bankomatach, oznaczonych symbolem organizacji VISA.

Minimalna kwota limitu kredytowego w Banku Spółdzielczym w Tychach wynosi 1.000 zł, a maksymalna kwota limitu wynosi 20.000 zł.

Opłata za użytkowanie karty nie jest pobierana jeżeli wartość transakcji bezgotówkowych i gotówkowych obciążających rachunek karty wynosi co najmniej 6.600 zł rocznie, co oznacza, że wystarczy wydać np. 550 zł miesięcznie, by karta była darmowa.

Aby otrzymać kartę kredytową VISA Credit nie trzeba mieć Konta Osobistego w Banku Spółdzielczym w Tychach. Wystarczy posiadać zdolność kredytową oraz złożyć stosowny wniosek.

W przypadku kradzieży lub zgubienia karty należy niezwłocznie zastrzec kartę telefonicznie pod numerem 86 215-50-50 lub w dowolnej placówce Banku. Serwis telefoniczny jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version