Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy dzięki udziałowi w Programie Polska Bezgotówkowa:

  • 0 zł abonamentu za terminale stacjonarne i mobilne przez 12 miesięcy,
  • 0 zł za procesowanie transakcji przez 12 miesięcy lub do osiągnięcia 100 tys. zł obrotu na jeden terminal płatniczy POS (dla kart Visa, Mastercard i American Express)
  • do 3 terminali płatniczych dla Twojej firmy

Jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z Programu?

Do Programu Polska Bezgotówkowa może przystąpić przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym).

Czym jest Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa?

Jest to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard.

Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania.

Wystartowały płatności online w sektorze publicznym

Fundacja Polska Bezgotówkowa poszerzyła zakres wsparcia o obsługę płatności online dla urzędów centralnych, samorządów, sądów i publicznej służby zdrowia. Instytucje, które dotychczas nie obsługiwały płatności online, mogą skorzystać ze wsparcia do końca 2025 r. Koszty związane z wdrożeniem oraz rozliczaniem transakcji zostaną zrefundowane w ramach Programu Polska Bezgotówkowa.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version