Diners Club Road Account to:

  • karta płatnicza typu charge, służąca wyłącznie do dokonywania transakcji w punktach poboru opłat autostradowych
  • poprawa płynności finansowej dzięki odroczeniu płatności nawet do 59 dni
  • efektywna kontrola nad wydatkami firmy dzięki szczegółowym raportom
  • stałe wsparcie Account Managera Diners Club Polska.

Zarządzanie kosztami opłat drogowych jest teraz znacznie prostsze. Po przypisaniu Road Account do wybranych samochodów w firmie (wyposażonych w urządzenia do bezgotówkowego opłacania myta drogowego), ich kierowcy mogą po prostu przejeżdżać przez bramki punktów poboru – opłata zostanie bezprzewodowo pobrana z konta Road Account. Karta umożliwia automatyczną realizację płatności za autostrady i drogi płatne na terenie Polski, Austrii, Słowacji i Czech – w systemach viaToll (Polska), Go–Maut (Austria) i Myto CZ (Czechy). Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Jak działa Diners Club Road Account?

Diners Club Road Account nie posiada dodatkowych opłat ani obciążeń oraz nie są wymagane limity paliwowe do otrzymania karty.

Diners Club wydaje kartę Road Account dla firmy dysponującej określonym taborem pojazdów. Następnie firma podpisuje umowę z operatorem elektronicznego poboru myta i rejestruje pojazdy do danego systemu.

Każdy pojazd podlegający obowiązkowi elektronicznego poboru myta posiada zainstalowane urządzenie pokładowe (Austria – Go–Maut, Czechy – Myto CZ, Polska – viaToll), w którym zapisywana jest dana metoda płatności – karta Road Account. Podczas przejazdu przez płatne drogi umieszczone przy nich portale komunikują się z urządzeniem pokładowym, a karta Road Account automatycznie obciążana jest opłatą za dany odcinek. Aby uiścić należność pojazd nie musi się zatrzymywać. W Polsce system viaTOLL jest obowiązkowy dla wszystkich pojazdów samochodowych oraz zespołów pojazdów powyżej 3,5 tony.

Szczegółowe informacje na stronie Diners Club.

Zapraszamy do wypełnienia wniosku.

 

Dokumenty do pobrania.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version