Firmowe rozliczenia jeszcze nigdy nie były tak proste. Klasyczna karta firmowa Diners Club jest wydawana na nazwisko wskazanego przez firmę pracownika. Posiadacz służbowej karty pokrywa koszty zakupów bezgotówkowo, zbierając faktury np. za zakup paliwa lub pobyt w hotelu. W kolejnym miesiącu otrzymuje wyciąg, który przedstawia księgowości wraz z fakturami potwierdzającymi transakcje.

Dlaczego warto mieć kartę Diners Club Klasyczną w portfelu?

Karta, poza funkcją płatniczą, posiada wiele korzyści, które mogą mieć wpływ na komfort, bezpieczeństwo i oszczędności podczas podróży. Posiadaczom karty Diners Club zapewniamy wygodne i bezpieczne płatności, bogaty pakiet usług dodanych i obsługę na najwyższym poziomie.

W pakiecie kart Diners Club znajdują się m.in.:

  • odroczony termin płatności (karty chargé) do 59 dni, z możliwością uruchomienia opcji kredytu odnawialnego
  • wygodne rozliczenie – Twoja firma otrzymuje tylko jedno zestawienie miesięcznie za wszystkie operacje dokonane kartą w poprzednim miesiącu. Dzięki temu łatwo monitorujesz wydatki, a pracownicy są zmobilizowani do sprawnego rozliczania faktur. Wykonujesz tylko jedną płatność w miesiącu – do Diners Club.
  • ubezpieczenie pracowników w podróży. Karta Diners Club ma w standardzie wliczony kompleksowy pakiet ubezpieczenia podróży zagranicznej do wartości 1 000 000 PLN. Zawiera między innymi ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zwrot kosztów leczenia czy zakupu leków.
  • możliwość podróżowania za punkty-mile zebrane w programie Miles & More lub ClubMiles
  • dostęp do ponad 850 saloników lotniskowych na świecie
  • usługa Fast Track (indywidualna kontrola bezpieczeństwa) w wybranych portach lotniczych
  • platforma rezerwacyjna ClubMiles.pl, dzięki której można szybko zorganizować podróż, opłacając koszty biletu i hotelu kartą Diners Club, jednocześnie aktywując ubezpieczenie podróży zagranicznej

Szczegółowe informacje na stronie Diners Club.

Zapraszamy do wypełnienia wniosku.

 

Dokumenty do pobrania.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version