Diners Club

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym podmiotem na terenie Polski, który wydaje karty obciążeniowe i kredytowe, z okresem bezodsetkowym do 59 dni i atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu w wysokości od 6 proc. Oferta kart Diners Club jest kierowana do dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów i aktywnych podróżników, oraz wszystkich, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Karty są akceptowane w ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i 1 mln bankomatów w ponad 190 krajach. Spółka jest częścią Diners Club International, najstarszego wydawcy kart płatniczych oraz jednej z największych i najbardziej znanych niebankowych instytucji finansowych na świecie.

Karty Diners Club oferują konkurencyjny pakiet ubezpieczenia w podróży, dostęp do udogodnień na lotniskach, atrakcyjne programy lojalnościowe a także narzędzia ułatwiające rozliczanie zakupów biurowych oraz podróży służbowych.

Karta firmowa Diners Club to bezpieczeństwo finansowe firmy i jej pracowników oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. To pełna realizacja wymagań i potrzeb firmy oraz najlepsze rozwiązania dla efektywnego zarządzania kosztami.

Karta firmowa Diners Club jest elastycznym instrumentem płatniczym umożliwiającym realizację transakcji bezgotówkowych oraz dostęp do pieniędzy na całym świecie. Posiadacze kart Diners Club należą do klubu klientów korzystających z wielu udogodnień oferowanych jedynie przez te karty.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version