Za Wygodne Konto z bezpłatnym dostępem do rachunku przez Internet w ramach Systemu Bankowości Internetowej eBankNet, oraz darmowymi przelewami składanymi przez Internet, zapłacisz tylko 5 zł na miesiąc!

A może wolisz opłacać przelewy tradycyjnie, w formie papierowej? Zapraszamy do naszych placówek! Opłata za przelew wynosi jedynie 2,50 zł!

Konto Osobiste „Wygodne Konto” to same korzyści, w tym:

 • Darmowe przelewy realizowane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów związanych z działalnością gospodarczą)
 • Przelewy natychmiastowe Express Elixir
 • Bezpłatna aplikacja mobilna BS Tychy Mobilenet
 • Usługa BLIK
 • Sieć ponad 7000 bankomatów umożliwiających wypłatę gotówki bez prowizji
 • Płatności mobilne – przy pomocy telefonu bądź innych urządzeń mobilnych (np. tabletu, zegarka itp.): Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay
 • Kredyt odnawialny w Koncie Osobistym aż do 6-krotności wpływów na Konto
 • Bezpłatne Konto Junior dla Twojego dziecka
 • SMS Banking, czyli saldo rachunku w Twoim telefonie komórkowym
 • Stałe Zlecenia dzięki którym nie musisz pamiętać o swoich rachunkach
 • Przelewy międzynarodowe realizowane z Konta
 • Wygodna obsługa karty kredytowej VISA Classic
 • Preferencyjne warunki otrzymywania kredytów gotówkowych
 • Konto Oszczędnościowe Skarbonka zapewniające komfortowe oszczędzanie
 • Usługa mojeID, która pozwala na założenie Profilu Zaufanego

System Bankowości Internetowej eBankNet

Posiadacze Wygodnego Konta w Banku Spółdzielczym w Tychach otrzymują bezpłatny dostęp do rachunku dzięki Systemowi Bankowości Internetowej eBankNet. System umożliwia dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ofertę bankowości elektronicznej uzupełnia nasza aplikacja mobilna BS Tychy Mobilenet, umożliwiająca zarządzanie finansami z poziomu smartfonów.

Więcej informacji na temat bankowości elektronicznej znajduje się tutaj.

Zbliżeniowe karty płatnicze

Zakładając Wygodne Konto w Banku Spółdzielczym w Tychach można otrzymać zbliżeniową kartę płatniczą VISA payWave, MasterCard PayPass oraz naklejkę zbliżeniową VISA payWave, które umożliwiają dokonywanie zakupów towarów i usług bez żadnych prowizji w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie oznaczonych logo VISA lub MasterCard. Nasze karty pozwalają na:

 • wypłatę gotówki bez prowizji w sieci bankomatów w całym kraju (bankomaty należące do Banku Spółdzielczego w Tychach, Zrzeszeń BPS SA oraz bankomatów sieci Planet Cash, których pełną listę możesz sprawdzić tutaj)
 • wpłaty gotówki bez prowizji w bankomatach należących do Banku Spółdzielczego w Tychach

W łatwy sposób możesz uniknąć miesięcznej opłaty za użytkowanie karty – wystarczy od 1 do 25 dnia danego miesiąca wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300,00 zł.

Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym

Klient posiadający rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Spółdzielczym w Tychach może otrzymać Kredyt Odnawialny w Koncie Osobistym (limit) aż do 6-krotności wpływów na Konto. Dzięki temu dajemy Ci do dyspozycji pieniądze, które możesz wykorzystać na dowolny cel, bez konieczności miesięcznych spłat. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj

Stałe Zlecenia

Wygodne Konto pomaga w dokonywaniu rozliczeń finansowych. Już nie musisz pamiętać o rachunkach. Wystarczy zdefiniować Stałe Zlecenie zapłaty i to Bank będzie pamiętał o zapłaceniu Twoich rachunków.

Konto Oszczędnościowe Junior

Konto Oszczędnościowe Junior to Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy przeznaczony dla osób w wieku od 13 do 18 lat. Konto Junior to doskonały sposób na szybkie i łatwe kontrolowanie wydatków Twoich dzieci. Zakładając swoim pociechom Konto Junior, możesz przelewać kieszonkowe z własnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego bez żadnych opłat i prowizji. Założenie i prowadzenie Konta Junior jest darmowe, a Twoje dziecko bezpłatnie otrzyma nowoczesną zbliżeniową kartę płatniczą, która umożliwia płatności bezgotówkowe w sklepach oraz bezprowizyjną wypłatę gotówki w sieci 7316 bankomatów w całej Polsce!

Przelewy międzynarodowe

Bank Spółdzielczy w Tychach umożliwia swobodne dysponowanie środkami w obrocie dewizowym, poprzez udostępnienie przelewów międzynarodowych. Przelewy międzynarodowe funkcjonują w oparciu o operacje polecenia wypłaty w obrocie dewizowym, co oznacza, że nasi Klienci mogą dokonywać dowolnych dyspozycji przelewu krajowych, lub zagranicznych środków płatniczych, na rzecz odbiorców w Polsce, lub poza granicami kraju. Więcej informacji na temat zasad funkcjonowania obrotu dewizowego znajduje się tutaj

Konto Oszczędnościowe Skarbonka

Posiadając Wygodne Konto w Banku Spółdzielczym w Tychach możesz łatwo i wygodnie zarabiać lokując nadwyżkę środków na Koncie Oszczędnościowym Skarbonka! Skarbonka to oprocentowany rachunek oszczędnościowy, na który można wpłacać i wypłacać dowolne kwoty pieniędzy w dowolnym momencie bez utraty odsetek! Więcej na temat Skarbonki znajduje się tutaj

Godziny realizacji rozliczeń międzybankowych Elixir

Szczegółowe informacje na temat sesji Elixir znajdują się tutaj

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version