Czym jest eCorpoNet?

eCorpoNet systemem bankowości elektronicznej, który jest dedykowany Firmom posiadającym rachunek bieżący w Banku Spółdzielczym w Tychach. eCorpoNet został zaprojektowany jako uniwersalny system łączący cechy bankowości korporacyjnej typu home banking charakterystyczne dla systemu HomeNet oraz cechy elektronicznej bankowości dla osób prywatnych, które są zaimplementowane w systemie eBankNet.

eCorpoNet to nowoczesny system bankowości internetowej, ułatwiający zarządzanie środkami finansowymi Firm. Usługa ta daje możliwość rozliczeń w trybie on-line przez cały dzień roboczy pomiędzy wszystkimi Klientami posiadającymi rachunki w Banku Spółdzielczym w Tychach, a także zapewnia szybkie rozliczenia z kontrahentami posiadającymi rachunki w innych bankach. Dzięki eCorpoNet będziesz mógł dokonywać transakcji z partnerami biznesowymi bez względu na czas i miejsce, w którym aktualnie przebywają.

 

Masz pytania, potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version