Paybynet – poznaj bezpieczne płatności internetowe

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, lecz także rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności „Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Usługa „bezpieczne płatności internetowe” umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.
Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, możesz dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Instrukcja dokonywania płatności za pomocą Paybynet na platformie zakupowej Allegro

1. Po dokonaniu zakupów na Allegro przejdź do płatności.

2. Jako metodę płatności wybierz opcję szybki przelew.

3. Z listy banków należy wybrać Banki Spółdzielcze.

4. W metodzie płatności pojawi się nazwa „Banki Spółdzielcze”.

 

5. Naciśnij „Kupuję i płacę”. Zostaniesz przekierowany na stronę płatności KIR.

6. Ponownie wybierz ikonę „Banki Spółdzielcze” i zaakceptuj regulamin.

7. Wybierz województwo w którym znajduje się siedziba Banku – śląskie. 

8. Następnie z rozwijanej listy wybierz „Bank Spółdzielczy w Tychach”.

9. Możesz też wyszukać bank wpisując jego nazwę samodzielnie.

10. Po uzupełnieniu nazwy banku, kliknij „Zapłać”.

11. Zostaniesz przekierowany na stronę logowania do bankowości elektronicznej banku. 

12. Zaloguj się do bankowości elektronicznej z użyciem swojego loginu i hasła. 

 

13. Po zalogowaniu pojawią się automatycznie uzupełnione dane do wykonania przelewu. 

 

14. Postępuj jak przy standardowym przelewie. Kliknij „dalej”, a następnie wygeneruj i wpisz kod SMS oraz zatwierdź przelew. 

15. Po wpisaniu prawidłowego kodu SMS przelew zostanie przyjęty do realizacji, a Ty zostaniesz przekierowany na stronę Allegro. 

 

16. Po powrocie na stronę Allegro zobaczysz podsumowanie swoich zakupów. 

17. Jeśli po zakończonych zakupach zalogujesz się do systemu bankowości elektronicznej, zobaczysz dokonaną płatność na liście operacji oczekujących, jednak sprzedawca otrzyma Twoją wpłatę zaraz po zatwierdzeniu przelewu. 

* Płatności za pomocą Paybynet na platformie Allegro, możliwe są pod warunkiem udostępnienia przez sprzedawcę formy płatności Przelewy24.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version