Przelewy natychmiastowe Express Elixir

 

 

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir teraz jest to możliwe. Z Express Elixir w ciągu nawet kilku sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, także w weekendy i święta.

 

Zapomniałeś opłacić rachunek? Upłynął termin spłaty należności na Twojej karcie kredytowej, a każdy kolejny dzień to narastające odsetki? Skorzystaj z usługi przelewu natychmiastowego Express Elixir.

 

To idealne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy liczy się czas lub gdy transakcja wymaga natychmiastowego przepływu środków – np. przy zakupie samochodu, uregulowania płatności za przedmiot umowy u notariusza, czy w celu przyspieszenia wysyłki towaru zakupionego w Internecie.

 

Usługa dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, a limit pojedynczej transakcji wynosi 4.500,00 zł (limit dzienny to 10.000,00 zł).

Przelewy natychmiastowe realizowane są w systemie bankowości elektronicznej eBanknet oraz poprzez naszą aplikację mobilną BS Tychy mobilenet.

 

Sprawdź, które banki uczestniczą w systemie Express Elixir.

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version