eBankNet to udostępniany bezpłatnie System Bankowości Internetowej zapewniający wygodny i bezpieczny dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach Systemu Klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów. Transmisja szyfrowana SSL, certyfikat serwera z kluczem o długości 1024 bitów oraz potwierdzanie wszystkich operacji hasłami jednorazowymi, otrzymywanymi w postaci sms na telefon komórkowy, które znane są wyłącznie Posiadaczowi rachunku, zapewniają całkowite bezpieczeństwo Systemu.

eBankNet to System przeznaczony zarówno dla osób prywatnych posiadających Konto Osobiste, jak również dla podmiotów gospodarczych korzystających z rachunków firmowych w Banku Spółdzielczym w Tychach.

System eBankNet umożliwia

  • Sprawdzanie wysokości salda rachunku
  • Przeglądanie oraz drukowanie historii transakcji
  • Definiowanie oraz składanie krajowych poleceń przelewów
  • Definiowanie oraz modyfikacja Zleceń Stałych
  • Dokonywanie zmian hasła
  • Zakładanie lokat terminowych – już wkrótce!

Dzięki Systemowi Bankowości Internetowej eBankNet uzyskujemy bezpłatny dostęp do własnego rachunku, stały kontakt z Bankiem oraz bezpieczeństwo realizowanych transakcji.

Do prawidłowego działania systemu eBankNet wymagana jest przeglądarka internetowa spełniająca wymogi, które można sprawdzić tutaj

Wszelkie pytania dotyczące Systemu prosimy kierować na adres e-mail: informatyk@bstychy.com.pl

UWAGA! MASZ MOŻLIWOŚĆ DOŁADOWANIA TELEFONU NA KARTĘ! Więcej tutaj

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version