Przelew BLIK na telefon

 

W dniu 01.06.2022 r. w naszej aplikacji mobilnej BS Tychy mobileNet uruchomiona została usługa przelew BLIK na telefon.

 

Przelew na telefon BLIK jest idealnym rozwiązaniem do błyskawicznego rozliczania się ze znajomymi. Zrobisz to natychmiastowo, znając jedynie ich numery telefonów.

Nieistotne jest to, w jakim banku ma konto osoba, której przelewasz pieniądze. Nie musicie być klientami tego samego banku. Wystarczy, że oboje macie dostępną funkcję Przelewu na telefon BLIK w swoich aplikacjach bankowych. Przelew dociera w kilkanaście sekund bez względu na godzinę czy dzień tygodnia i jest zupełnie darmowy.

 

Jak zarejestrować numer telefonu?

  1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej BS Tychy mobileNet
  2. Kliknij WIĘCEJ, a następnie USTAWIENIA
  3. Wybierz BLIK Zarządzaj ustawieniami BLIK – tu wybierasz rachunek bankowy powiązany z BLIKiem oraz ustalasz numer telefonu do odbioru Przelewów na telefon BLIK. Przed włączeniem usługi należy zapoznać się i zaakceptować regulamin BLIK

 

Jakie są limity przelewów na telefon BLIK?

Maksymalna kwota przelewu BLIK na telefon wynosi 500 zł. Domyślny limit dzienny wynosi 500 zł – możesz go zmienić logując się do bankowości elektronicznej eBankNet w zakładce Mój Profil (maksymalny limit dzienny to 1.000 zł)

 

 

 

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version