Wygraj bon podarunkowy do Gemini w naszym konkursie „Kalendarze 2021”

 

Tegoroczna odsłona naszego konkursu związana jest z obrazami zamieszczonymi w wydanym przez nas kalendarzu.
Do wygrania w każdym kwartale są bony podarunkowe do Centrum Handlowego Gemini Park w Tychach:

  • 300 zł – I miejsce
  • 100 zł – II miejsce

Na czym polega Konkurs?

W każdym kwartale opublikujemy na naszym profilu internetowym na post konkursowy ze zdjęciami trzech kolejnych stron kalendarza.

Zrób fotografię lub wykonaj pracę plastyczną przedstawiającą miejsce uwidocznione na jednym z trzech obrazów – ale wcale nie musisz się ograniczać i możesz wykonać prace dotyczące wszystkich trzech obrazów!

Zdjęcie swojej pracy wstaw w komentarzu pod postem (każda praca to osobny komentarz) – masz czas do końca danego kwartału, ale lepiej nie czekać do samego końca, bo Wasze prace są oceniane na podstawie zebranych „lajków”.

 

Ważne:

  • Dodając komentarz z pracą pod postem konkursowym oraz klikając polubienie profilu internetowego facebook.com/bs.tychy osoba staje się uczestnikiem Konkursu.
    Przystąpienie do udziału w Konkursie stanowi akceptację Regulaminu.
  • Oryginał pracy należy dostarczyć do dowolnej placówki lub listownie na adres Bank Spółdzielczy w Tychach, 43-100 Tychy ul. Damrota 41, do końca danego kwartału.
  • Uczestnik, który zajmie pierwsze miejsce w jednym z etapów nie może już brać udziału w kolejnych etapach konkursu.
  • Nagrody należy odebrać osobiście w jednej z naszych placówek (na terenie Tychów, Bierunia, Lędzin, Bojszów, Wyr oraz Goczałkowic) – bank nie wysyła nagród listownie.

 

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version