Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej funkcjonalności w naszej aplikacji mobilnej BS Tychy mobileNetw dniu 17.12.2021 r. uruchomiliśmy BLIK!

 

 

Co to jest BLIK?

BLIK to nowoczesny, polski system płatności, uruchomiony z inicjatywy największych banków w Polsce. Umożliwia płacenie za zakupy w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłacanie pieniędzy z bankomatu bez użycia karty.

Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji naszego banku. Ważny jest 2 minuty. Jeśli w tym czasie go nie wykorzystasz, możesz wygenerować nowy. Kodu używasz, by rozpocząć swoją płatność.

 

Dzięki usłudze BLIK:

1) Zapłacisz za zakupy i usługi w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych

2) Wypłacisz pieniądze w bankomatach oznaczonych znakiem systemu BLIK.

 

Kto może korzystać z usługi BLIK?

Klient będący Posiadaczem rachunku płatniczego dla osób prywatnych lub osoba, która jest uprawniona do dysponowania Rachunkiem w ramach pełnomocnictwa ogólnego w Aplikacji Mobilnej w imieniu i na rzecz Posiadacza rachunku.

Aktywowanie usługi BLIK odbywa się w aplikacji mobilnej BS Tychy mobileNet poprzez zapoznanie i zaakceptowanie „Regulaminu korzystania z usługi BLIK dostępnej w aplikacji mobilnej banku spółdzielczego z Grupy BPS lub niezrzeszonego banku spółdzielczego współpracującego z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A.”.

 

Jakie są limity?

Domyślny dzienny limit dla każdego rodzaju płatności (wypłaty z bankomatu, płatności w sklepie oraz płatności w internecie) wynosi 500,00 zł.

Można go zmienić po zalogowaniu do bankowości elektronicznej eBankNet w zakładce Mój Profil. Maksymalny limit to 5.000 zł.

 

Ile kosztuje BLIK?

Płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych i w interneciedarmowe.

Wypłaty z bankomatów kosztują 5,00 zł, ale w związku z uruchomieniem usługi wprowadzamy promocję, dzięki której wszystkie wypłaty przy użyciu kodu BLIK są za darmo. Promocja trwa do 30.09.2022 r.

 

 

 

Sprawdź (w Sklepie Google Play lub AppStore), czy posiadasz aktualną wersję aplikacji BS Tychy mobileNet  i zadbaj o to, by aktualizowała się automatycznie.

 

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version