Skuś się na Ładną Lokatę!

Ładna Lokata to promocyjna 3-miesięczna terminowa lokata oszczędnościowa z kapitalizacją odsetek na koniec okresu umownego.

Oprocentowanie lokaty wynosi:

  • 1,40% w skali roku dla lokat na kwotę od 100 tys. zł
  • 1,25% w skali roku dla lokat na kwotę poniżej 100 tys. zł

Odsetki naliczne są od dnia wpłaty do końca okresu umownego, a oprocentowanie jest stałe. Lokata jest odnawialna – po zakończeniu lokaty środki wraz z naliczonymi odsetkami będą odnawiane na zasadach 3-miesięcznych terminowych lokat oszczędnościowych o stałym oprocentowaniu. Dla lokat odnowionych stosuje się stawki procentowe ustalone dla pierwszego przedziału kwotowego (lokaty poniżej 100 tys. zł) oraz drugiego przedziału kwotowego (lokaty od 100 tys. zł), na warunkach obowiązujących w dniu ich odnowienia.

 

Bezpieczeństwo

Oszczędzaj bez obaw! Lokaty naszych Klientów są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, o którym dowiesz się więcej tutaj.

 

Minimalna kwota lokaty

Minimalna kwota lokaty wynosi 5 tys. zł.

 

Nie zwlekaj – Daj urosnąć swoim oszczędnościom!

Oferta jest ważna do odwołania.

 

Szczegóły w „Regulaminie terminowej lokaty oszczędnościowej Ładna Lokata w złotych dla osób fizycznych” dostępnym w placówkach Banku.

 

Do góry

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Developer tools

ReD Responsive Framework version